Najnowszy numer


Dzień Drzwi Otwartych tylko dla Was!

Wszystkich pracowników Grupy Nowy Styl wraz z rodzinami serdecznie zapraszamy w sobotę, 21. września w godzinach 9.00 - 13.00 na Dni Otwarte w naszych fabrykach! Czekają na Was atrakcyjne nagrody!

Masz pomysł? Podziel się nim!

Serdecznie gratulujemy naszym pracownikom, którzy przyczynili się do wdrożenia technologii produkcji płyt kompozytowych z odpadów poprodukcyjnych. Was zachęcamy do dzielenia się pomysłami na usprawnienia i kolejne innowacje.

Otwórz się na innych. I Ty możesz pomóc!

Najnowsza inicjatywa pracowników Grupy Nowy Styl "I Ty możesz pomóc!" już w zakładce na naszym wewnętrznym Portalu pracowniczym. Zachęcamy do zapoznania się z jej zawartością i otwarcia serc na potrzebujących naszej pomocy.

Głośno o Grupie Nowy Styl!

W ostatnich miesiącach pisali o nas m.in. Rzeczpospolita, Puls Biznesu, Financial Times, Parkiet, Gazeta Wyborcza, Forbes. Zobacz kto jeszcze!

Jak polska reprezentacja

Jesienią tego roku, będziemy potrzebowali nieocenionego wsparcia pracowników i sympatyków Grupy Nowy Styl. Wszystko za sprawą kolejnego etapu konkursu European Business Awards!

Znów w czołówce!

Po raz kolejny znaleźliśmy się w ścisłej czołówce opublikowanego na początku czerwca rankingu 100 największych producentów mebli biurowych w Europie.